0(545) 216-2636

Hakkımızda

ERHAN AKDENİZ KİMDİR?
 
1966’da Almanya’da doğdum. İlk, orta ve Liseyi Ankara ’da okudum. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü’den 1990 yılında mezun olduktan sonra, 2 yıllık Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Fakültesini ve 4 yıllık İşletme Bölümlerini bitirdim.
 
Sigortacılık sektörüne 1994 yılında Merkez Sigorta Ankara Bölge Müdürlüğü’nde adım attım, 1995 yılında OYAK Sigorta’nın Ankara Bölge Müdürlüğü’ne geçtim. 6 ay sonra “Hasar Sorumlu Yardımcısı” , 1997 yılında ise “Hasar Uzmanı”  ünvanıyla iş yaşamını sürdürdüm. 1999 yılı depreminde Sakarya’da 15 gün süreyle bu ilde kalmak suretiyle hasar gören sigortalılara birebir yardım ve destekte bulunarak zarar görenlerin acısını azaltmaya yönelik çalışmalarda bulundum.
 
2000 yılında AXA OYAK Sigorta Bursa Bölge Müdürlüğü’ne “Bölge Müdür Yardımcısı” olarak atandım. 2005 yılında üstlendiğim “Operasyon Müdürlüğü” görevini 16.01.2009 tarihine kadar sürdürdüm.
 
2009 yılında Operasyon Müdürlüğü görevinden ayrılarak HDİ Sigorta “Marmara Bölge Müdürlüğü” görevini yürüttüm. 2009 yılı sonunda Tarım Sigortaları Havuz Eksperliği Eğitimi alarak Tarım Sigortaları Eksperlik Belgesini aldım ve kısa bir süre bu görevde çalıştım. Fiba Sigortadan gelen teklif üzerine  2010-2011 yıllarında Fiba Sigorta da “Hasar Müdürü ” olarak İstanbul’da çalıştım. Ailemin Bursa'da olması sebebiyle acentelik yapma kararı aldım ve 2011 yılı Ocak Ayında BURSA İli Osmangazi İlçesi Hürriyet Mahallesinde ERHAN AKDENİZ SİGORTA ACENTELİĞİ olarak Sizlere Hizmet vermeye başladım. Aynı zamanda Bursa Adliyesinde Sigortacı Bilirkişi olarak ta görev yapmaktayım.
 
Amacım ;
 
Sizlere, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, 25 yılı aşkın edinmiş olduğum bilgi ve tecrübeler ışığında ihtiyacınız olan poliçeyi, en ucuza değil ama en uygun olanı en doğru şekilde hazırlayıp sunabilmek,
 
Sigorta Danışmalığı Hizmeti vermek suretiyle gereksiz riskler için fazladan ödeme yapmanızın önüne geçerek paranızın cebinizde kalmasını sağlamak,
 
Ve en önemlisi Hayatınızda Keşkelere yer vermeden Sizin ve Ailenizin geleceğe güvenle bakmasını temin etmektir...   
 
BİRLİKTE... GELECEĞE... GÜVENLE... Erhan AKDENİZ...

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ