0(545) 216-2636

Seyahat Sağlık Sigortası

  • ÜRÜN BİLGİSİ

     

    Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden T.C. vatandaşları poliçede belirtilen coğrafi bölgelere yaptıkları, seyahatleri sırasında aniden hastalanmaları veya yaralanmaları sonucu acil durum gerektiren tıbbi giderler ve masrafları kapsamaktadır. Poliçedeki coğrafi bölgeler; “Yurt İçi, Avrupa ve Tüm Dünya” seçeneklerinden oluşmaktadır. “Dar ve Geniş” teminatlar ile seyahatlerinizde Koru Sigorta hep yanınızda.

  • Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları için tıklayınız.
  • Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları.

Yurt Dışı Eğitim (Erasmus) Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı eğitiminiz sırasında aniden hastalanmanız veya yaralanmanız sonucu, acil durum gerektiren tıbbi giderler ve masraflar “Yurt Dışı Eğitim (Erasmus) Seyahat Sağlık” sigortası ile Koru Sigorta güvencesi altında!

Avantajlarımız

Sahip olduğunuz “Seyahat Sağlık” Sigortası ile seyahat iptali (mücbir sebep), tıbbi sebepler nedeniyle konaklama uzatımı, sigortalının tedavisi nedeniyle yakın akraba üyelerinin konaklaması, sigortalının tedavisi nedeniyle yakın akraba üyelerinin seyahat etmesi, bagajın gecikmesi ve hasarı, fazla rezervasyon nedeniyle gecikme, kaçırılmış aktarma uçuşu nedeniyle gecikme, peşin ödeme (yardım hizmeti), bilgi ve organizasyon hizmetleri, ferdi kaza ölüm veya sürekli sakatlık teminatı ile seyahatleriniz sırasında güvence altındasınız ayrıca isteğe bağlı olarak Covid-19 teminatını da poliçenize ekletebilirsiniz.

Hasar İhbar Durumunda

Koru Sigorta “Seyahat Sağlık” poliçesi sahibiyseniz “Yurt İçi, Yurt Dışı ve Tüm Dünya” seyahatlerinizde tıbbı müdahale gerektiren durumlarda herhangi bir girişimde bulunmadan önce hasarı en aza indirgemek için makul tüm önlemleri alarak, en kısa sürede acil servis merkezini (0850 205 56 78) arayıp, adını ve soyadını, poliçe numarasını, bulunacağı yerin adresini ve telefon numarasını, kısa bir şekilde sağlık sorununu ve nasıl bir yardım istediğini bildirmelidir.

7 gün/24 saat aranabilecek telefon numarası:0850 205 56 78 veya + 90 0212 371 07 40 e-posta: alarm@remed.com.tr

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Seyahat Sigortası Teklif Al   


Captcha

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ