0(545) 216-2636

Kasko Sigortası

Quick Kasko Sigortası Paketleri

Aracının maruz kalabileceği zararları Asistans hizmetlerimiz, yedek araçlarımız, ülke çapında yetkili servis ağımız ve binin üzerinde anlaşmalı servisimiz ile güvence altına almak için Quick Sigorta’nın kasko sigortası paketlerinden sana en uygun olanı seç, kredi kartına taksit imkanından faydalan.

 

- Hasar bildirimini, 0850 755 1 755 numaralı Quick Hasar Bildirim Hattı’nı doğrudan arayarak yapabilir ya da mobil uygulamamızdaki Quick Yardım butonuna tıklayarak seni 1 dakika içinde aramamızı sağlayabilirsin.Quick Kasko Sigortası, aracının uğrayacağı maddi zararları tazmin ediyor ve yaşayacağın ekonomik kayıpları gideriyor. Kaza ve hasar durumunda;

- Dosyanı anında açar, çekicini hemen göndeririz.

- Aracını; ister anlaşmalı servislerimizden birine, ister kendi seçeceğin herhangi bir servise çektirebilirsin.

- Eksperini aracına en kısa sürede yönlendirir, kullanacağın yedek aracı sana hemen sunarız.

- Orijinal yedek parça kullanarak aracının değerini koruruz.

Geniş Kasko ile Dar Kasko arasındaki farklar nelerdir ?

Quick Geniş Kasko ile aracın; çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma, üçüncü şahısların kötü niyetli hareketleri, terör, deprem, grev, halk hareketleri, sel, su baskını, anahtar kaybı, yanlış akaryakıt dolumu gibi pek çok zararı teminat altına alınır. Teminat limiti ise aracının rayiç (güncel) değeridir. Ayrıca araç çekme, ikame araç, mini onarım gibi hizmetler de kapsam içindedir. Quick Geniş Kasko poliçesi, piyasada “full kasko” olarak bilinen üründür. Kısacası aracını geniş kapsamlı poliçe ile koruma altına almış olursun.

Quick Dar Kasko ile ise; 3.000 TL’ye kadar olan, iki taraflı çarpışma zararların teminat altına alınır. Araç çekme ve mini onarım hizmetleri de teminat altındadır. Ayrıca trafik poliçenin hasar karşılama limitine ilave olarak poliçende 25.000 TL limitli İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı bulunmaktadır. Yani, başka bir araca verdiğin hasar, trafik poliçenin limiti olan 33.000 TL’nin üzerinde olduğunda İhtiyari Mali Mesuliyet güvencesi devreye girer.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Kasko Teklif Al


KASKO DEĞERİ :
TL

   
?
?


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ