0(545) 216-2636

Konut Sigortaları

Evim Saray Konut Paket Sigortası ile eviniz Ray Sigorta Güvencesinde…
Bazı evler geniştir, bazısı kullanışlı. Kimi evler deniz görür, kimisi caddeye bakar. Kimisinin mobilyası yenidir, kimisininki antika. Ama ne olursa olsun o evi koruyan, güvence altına alan sigortasıdır.
Sizde Evim Saray Konut Sigortanızı yaptırarak evinizi risklere karşı geniş teminat yapısı ile güvence altına alabilirsiniz.

Neden Konut Sigortası?
Evinizi ve eşyalarınızı; yangından hırsızlığa, depremden sel ve su baskınına kadar koruyan, komşularımıza karşı sorumluluklarımızı teminat altına alan, kısacası evinizi ve evinizin içinde sizin için önemli olan tüm değerlerinizi güvence altına alan Konut Sigortalarıdır.

Kimler yaptırabilir?
İster kiracı, ister ev sahibi olalım evinizdeki değerlerin, poliçenizde yer alan bir tehlikenin etkisiyle zarar görmesi veya kaybedilmesi durumunda yerine konması için harcanacak maliyetin çok  daha azı ile onları size geri kazandıracak tek şey evinizin sigortalı olmasıdır.

Apartman ve Site Ortak Alan Sigortası

R.O.Y.A.L. (Ray Ortak Alan Poliçesi ) Yaşam ortak sigortası da…
Aidatların toplanması, bakımların yaptırılması, kat görevlisinin idaresi ve bunların yanında daha bir çok görev ve sorumluluk. Üstüne üstlük birde ortaya çıkan hasarlar sonucu ortaya çıkan maliyetlerin site veya apartman sakinlerine izahı…
Bunları okuduğunuzda apartman veya site yöneticiliğinin ne denli zorlu bir görev olduğunu düşünebilirisiniz. Biz tüm yöneticileri bir çok yükten kurtaracak aynı zamanda site ve apartman sakinlerini de her hasarda miktarı önceden öngörülemeyen ödemeler yapmaktan kurtaran bir poliçe oluşturduk.  
Dedik ki madem yaşam ortak artık sigortası da ortak olsun.

Neden Ortak Alan Sigortası?
634 No’lu Kat Mülkiyeti Kanunu’nun 20. Maddesi, B Bendinde: Kat Maliklerinden her biri aralarında başka türlü anlaşma olmadıkça ortak alanın sigorta primlerine arsa payı oranında katılmakla yükümlüdür.’
Madde 35’in C Bendinde; Yöneticinin görevleri arasında: ‘Yönetim planında aksine hüküm olmadıkça Ana Gayrimenkulun Sigorta ettirilmesi gereklidir.’ Maddeleri yer almaktadır. Dolayısıyla aslında her apartmanın bir ortak alan sigortasına ihtiyacı vardır.

Kimler Yaptırabilir?
Apartman yöneticileri
Site Yöneticileri
Profesyönel apartman yönetim firmaları
İnşaat Firmaları

Otel Paket Sigortası

RAY SUIT ile Sizin Yıldızınız hiç kaymasın…
Ray Suıt Otel Paket Sigorta ürünü otellere özgü risklerin analiz edilmesi ve sigorta ihtiyaçlarının belirlenmesi sonucunda tasarlanmış ve bu ihtiyaçlara uygun teminatlarla oluşturulmuştur.
Ray Suıt ile otelinizi tehdit eden riskleri düşünmenize gerek kalmadan rahatlıkla müşterilerinize vereceğiz hizmete odaklanırsınız.

Neden Ray Suit?
Farklı bir çok branşta ayrı ayrı poliçe yaptırmanız yerine tek bir poliçede tüm bu teminatları içermenin yanı sıra, otel sorumluluk teminatında yer alan ve otellere özel olarak kapsama dahil edilen riskler ile yaşanabilecek otellere özgü risklere karşı da güvence sağlar.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ