0(545) 216-2636

Mühendislik Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik cihazlarınız, günlük yaşantınızın vazgeçilmez araçları. Evimizde, büromuzda, işyerimizde, hastanelerde muayenehanelerde, her yerde çok sık kullandığınız bu aletler, her zaman çok çeşitli risklerle karşı karşıyadır. Küçük bir dalgınlık yada art niyetli bir hareket bu pahalı cihazların bozulmasına yada yok olmasına neden olabilir. Ray Sigorta, işimizin, günlük yaşantımızın, hobilerimizin çok önemli parçası olan elektronik cihazlarınızı tüm risklere karşı bir poliçe ile güvence altına alır.

Makine Kırılması Sigortası

Makineleriniz, işinizin en temel amaçları… Tesisleriniz, üretiminizin can damarı… Makineleriniz ve tesisleriniz her zaman risklerle karşı karşıyadır. Bazen normal çalışır halde iken, bazen aynı işyerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esasında arızalanma veya kırılma durumunda kalabilirler. Bu durumlarda uğrayabileceğiniz zararların boyutlarını düşündünüz mü?İşinizi geliştirmek için geleceğe güvenle bakmalısınız.Artık, her şeyden çok değer verdiğiniz makineleriniz ve tesisleriniz Ray Sigortalı Olsun.

Ray Sigorta “Makine Kırılması Sigortası” tüm riskleri bir poliçe ile güvence altına alıyor.

Makine Kırılması Sigortası ile Neler Sigortalanır?
Her türlü pompa, kompresör, jeneratör vb. makineler, soğutma sistemleri, arıtma sistemleri ile arıtma sistemleri, ısıtma-havalandırma sistemleri ile tekstil, metalurji, ,kağıt, çimento vb. sanayi alanlarındaki makineleriniz sigortalanır. Ray Sigortanın uzman mühendislik kadrosunu çağırın. Tesisinizi yerinde incelesinler, size en uygun teminat ve fiyatı sunsunlar.

Montaj Bütün Riskler Sigortası

Montaj işiniz bütün risklere karşı sigortalı mı? İnşaatı bitmiş her türlü yapı içindeki makine ve teçhizatın montajı emin ellerde olsun istiyorsanız bu konuyla mutlaka ilgilenin. Nice emek ve sermayenin en iyi şekilde korunması için güveni daima üstünüzde taşıyın. Teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği geniş risk yelpazesi güvence altına alınsın. Gelin, siz de risklere karşı Ray Sigortalı olun.

Ray Sigorta “Montaj Bütün Riskler Sigortası” tüm riskleri bir poliçe ile güvence altına alıyor.


Montaj Bütün Riskler Sigortası ile Neler Sigortalanır?

Her türlü inşaatı bitmiş yapılarda sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, asansör, kaza, pompa, kompresör, jeneratör vb, endüstri sahalarında kullanacağınız sistemlerin montajı sigortalanır. Ray Sigortanın teknik uzman kadrosunu çağırın montaj işlemlerinizi yerinde inceleyerek ihtiyacınıza en uygun poliçe ile projeleriniz  Ray Sigorta güvencesinde olsun.

İnşaat Bütün Riskler Sigortası

İnşaatınız bütün risklere karşı teminat altında mı? İnşaat faaliyetlerinin her alanında beklenmedik kazalar olabilir. Gerekli malzemenin şantiyeye gelmesinden başlayarak, yapının işletmeye alınmasına kadar geçen zaman oluşabilecek zararları artık düşünmeyin. İçiniz rahat, inşaatınız Ray Sigortalı Olsun.

İnşaat Bütün Riskler Sigortası İle Neler Sigortalanır?
Her türlü ticari ve sanayi yapılarınız inşaatları ile yol, köprü, baraj, tünel, depo, kule gibi inşaatlarınız sigortalanır. Ray Sigorta’nın teknik uzman kadrosu çağırın. İnşaat sahanızda risk analizi ve değerlendirme yaptırın. İhtiyacınıza en uygun poliçe ile projeleriniz  Ray Sigorta güvencesinde olsun.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ