0(545) 216-2636

Mühendislik Sigortaları

İnşaat Tüm Riskler Sigortası

Büyük bir istek ve coşkuyla başlayan inşaat işleri aynı zamanda pek çok riski de barındıran uzun süreçlerdir. İnşaatınızın başlangıcından bitimine kadar doğa, insan ve diğer tüm faktörlerin sebep olabileceği ani ve beklenmedik risklere karşı HDI İnşaat Tüm Riskler Sigortası yanınızda. Türkiye’de yeni bir dönem başlatan HDI Sigorta, inşaat denince akla gelen her türlü yapı üretiminde meydana gelebilecek olumsuz gelişmelerde daima yanınızda oluyor, işinizi güvence altına alıyor.

 

Montaj Tüm Riskler

Yeni bir tesis montajı veya mevcut tesisinizin revizyonu esnasında yapacağınız montaj işlemleri sırasında ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarlara karşı HDI Montaj Tüm Riskler Sigortası yanınızda

 

Makine Kırılması Sigortası

İşletmelerin vazgeçilmez unsuru makinelerdir.Sanayi üretiminin en önemli değerleri olan makinaların kullanımı, korunması çok önemlidir.Ancak olumsuz gelişmeler sonucu üretimin aksamaması için güvenceler de gerekir. İşletmenizdeki makine parkurunun olası hasarlarına karşı, zarara uğramamanız için, HDI Sigorta Makine Kırılması Sigortası ile yanınızda.

 

Elektronik Cihaz Sigortası

Günümüz işyerlerinde elektronik cihazlar olmadan çalışmak,üretim yapmak artık imkansız. Herbiri çok yüksek ödemelerle edinilen bu cihazların bozulması, çalınması, hasar görmesi risklerine karşı HDI Sigorta Eletronik Cihaz Sigortası ile yanınızda. Bu poliçe ile çalışmalarınızın kesintisiz sürmesini güvence altına alıyoruz

 

Doğalgaz Paket Sigortası

Evlerde, İşyerlerinde doğalgaz yakan kazan, kombi ve şofben gibi cihazlar için doğalgaz iç tesisat proje yapımı / dönüşüm montaj hizmetleri esnasında meydana gelebilecek risklere karşı HDI Sigorta Doğal gaz Paket Sigortası ile yanınızda..

 

İkinci El Oto Uzatılmış Garanti Sigortası

Yola her zaman güvenle çıkmak HDI Sigorta İle mümkün. HDI Sigorta 2.El Araçları Koruma Paketleriyle Daima Yanınızda !

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ