0(545) 216-2636

Sağlık Sigortası

SAĞLIK SİGORTASI

Magdeburger Sağlık Sigortası, beklenmedik bir kaza veya hastalıkta, sağlık giderlerinizin,tanı ve tedavi işlemlerinizin kaliteli sağlık kurumlarında güvenle karşılanmasını sağlıyor.

TÜM SALGIN HASTALIKLARIN TEDAVİ GİDERLERİ MAGDEBURGER GÜVENCESİNDE

Tüm salgın hastalıklar, özel şartlar maddelerinden çıkartılarak tamamen Magdeburger sağlık sigortaları kapsamı içerisine alındı. Bundan böyle “salgın kapsamı” mevcut ve yeni Özel Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık ve Yabancı Sağlık poliçelerinde geçerli olacak. Türkiye’de korona virüs vakalarının ortaya çıktığı ilk günlerden itibaren, aslında poliçe kapsamında bulunmamasına rağmen Covid-19 nedeniyle başvuran sigortalılarının harcamalarını karşılayan Magdeburger Sigorta; salgın hastalıkların kapsam dışı olması ile ilgili özel şartlarda yer alan maddeyi dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zor dönemde tamamen değiştirdi.

COVID-19 TEDAVİ GİDERLERİNİ KARŞILIYORUZ

Tamamlayıcı ve Yabancı Sağlık Sigortalarına sahip bireysel ve kurumsal sağlık sigortalılarımızın, Sağlık Bakanlığı tarafından pandemi hastanesi olarak belirlenen tüm özel hastanelerde COVID-19 tedavisi ile sınırlı kalmak koşuluyla yaptıracakları tedavileri tarafımızca karşılancaktır. Bu uygulama çerçevesinde sigortalılarımızın tedavi giderleri ve ortaya çıkan fark ücretleri, ilgili salgın süresince mevcut poliçe teminat, network ve limitleri dahilinde ödenecek. Tüm yeni Magdeburger Tamamlayıcı ve Yabancı Sağlık Sigortalılarının COVID-19 tedavi giderleri -poliçe başlangıç tarihinden önce başlayan rahatsızlıkları hariç- belirtilen koşullarda karşılanacak. Konuyla ilgili detaylı bilgiye Magdeburger Sigorta yetkili acentelerinden ve 444 26 24 Magdeburger Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ