0(545) 216-2636

Hepiyi Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığınız şimdi Tamam!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında, Hepiyi Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını yaşama zamanı!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası , SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden, bütçenize uygun koşullarla güvencemiz altında olmanızı sağlar.

Kimler Yararlanabilir?

0-65 yaş aralığında olan ve SGK güvencesine sahip herkes Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının avantajlarından faydalanabilir.

Hepiyi Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yenileme hakkı kazanmış olan müşterilerimiz, 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilirler.

2-17 (2 ve 17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan, ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilirler.

 

Yatarak Tedavi Teminatları

 • Ameliyat
 • Yoğun bakım
 • Kemoterapi
 • Radyoterapi
 • Diyaliz
 • Ambulans
 • Standart tek kişilik özel oda, yemek ve refakatçi giderleri
 • Fizik tedavi (Ameliyat sonrası ve poliçede belirtilen limitler dahilinde)
 • Evde Bakım (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)
 • Suni Uzuv (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)
 • Yardımcı Tıbbi Malzeme (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)

Ayakta Tedavi Teminatları

Tüm ayakta muayeneleriniz kapsam dahilinde. Üstelik 10 adede kadar!

 

Ek Teminatlar

Check-up Hizmeti

14 yaş ve üzeri sigortalılarımız için yılda bir kez, Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Total Kolesterol ölçümü gibi geniş bir tetkikten oluşan check-up paketini 0 850 665 63 63 numaralı Hepiyi Çözüm Merkezimizi arayarak, organize edebilirsiniz.

Diş Hizmeti Paketi

4 yaş ve üzeri sigortalılarımız için yılda 1 kez muayene, panoramik röntgen, teşhis ve tedavi planlaması, detertraj, diş taşı temizliği, dolgu, diş çekimi gibi pek çok hizmetten ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0 850 665 63 63 numaralı Hepiyi Çözüm Merkezimizi arayın ve kocaman gülümseyin!

Not: Hizmet kapsamına giren harcamaların ve ilgili tutarların hasar olarak tarafınıza ödenmesi için operatörlerimize başvurmanız gerekir.

Ferdi Kaza

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize Ferdi Kaza Teminatı ekleyerek, ani ve beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz. Kaza uzak dursun; ama siz yine de tedbiri asla elden bırakmayın.

Ürün Avantajları

 • Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Hepiyi Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayacaksınız. SGK ve Hepiyi Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altındasınız.
 • Üç yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra “Yenileme Garantisi” elde edebilirsiniz.
 • Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda dilerseniz Yatarak Tedavi veya Ayakta + Yatarak tedavi paketlerinden birini seçebilirsiniz.
 • Kamu üniversite hastanelerinde muayene olmanız durumunda, öğretim üyeleri için ödeyeceğiniz fark tutarlarını poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde geri ödeme olarak alabilirsiniz.
 • Aile bireylerinizi de aynı poliçe ile sigortalamak istiyorsanız, aile indirimi avantajından faydalanabilirsiniz.

Yani gördüğünüz gibi, Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda yok yok. Her şey tamam!

Plan Seçenekleri

Farklı plan seçeneklerimizden yararlanarak, Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı bütçenize ve ihtiyacınıza uygun hale getirebilirsiniz. Seçeceğiniz plan ile hem ayakta tedavi hem de yatarak tedavi teminatlarından faydalanabilir ya da sadece yatarak tedavi teminatlarını tercih edebilirsiniz. Yani sizin için harika planlarımız var diyebiliriz.

Pekiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ayakta Tedavi - Yatarak Tedavi ve Doktor Online teminatlarını içeren bu planımız ile en kapsamlı anlaşmalı kurum ağından yararlanabilirsiniz.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Daha uygun fiyatlı bir plan arayışı içerisindeyseniz standart anlaşmalı kurum ağını kapsayan Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sı tam sizin için. Üstelik bu ürünümüz de Ayakta Tedavi - Yatarak Tedavi teminatlarını içeriyor.

Hepiyi Avantajlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geniş anlaşmalı kurum ağı ile sunulan Hepiyi Avantajlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sadece yatarak tedavi teminatını en uygun fiyatlarla almak isteyenlere özel bir üründür.

Hepiyi Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyat Teklifi Almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al   

   


Captcha

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ